Zaczynamy relację z oficjalnej premiery Xbox One X w Nowym Jorku

Zaczynamy relację z oficjalnej premiery Xbox One X w Nowym Jorku

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
05:22
07.11.2017
0 komentarzy
916 wyświetleń

W Nowym Jorku wybiła właśnie godzina 23, a u nas... 5 rano. Nadszedł wielki dzień dla fanów nowych technologii i gamingu w najwyższej jakości. Na rynek wchodzi długo wyczekiwany Xbox One X - najpotężniejsza konsola do gier w historii, swoimi osiągami zawstydzająca niejeden rozbudowany komputer. W największym skrócie nowego Xboksa scharakteryzować można w trzech punktach: 4K, 60fps i HDR. Na jego temat pisaliśmy już całkiem sporo. Dzisiaj zobaczymy, co nowego o konsoli powiedzą nam jej twórcy.

Xbox One X - premiera

Wydarzenie rozpoczynają Larry Hryb i Graeme Boyd. Przypominają oni, że choć w Nowym Jorku nie skończył się jeszcze 6 listopada, konsola trafiła już zgodnie z zapowiedzią do sprzedaży w Europie i innych częściach świata. Larry zapowiada, że będziemy dziś mogli zobaczyć m.in. blisko godzinę ekskluzywnych gameplayów i wywiadów z twórcami, m.in. z Philem Spencerem. Po krótkim wstępie oglądamy klip z ujęciami z taśmy montażowej, z której konsole schodzą i jadą wprost do pierwszych klientów. "Prowadziłem premiery wszystkich Xboksów od czasu Xboksa 360, ale nigdy nie byłem tak podekscytowany uruchamiając konsolę, jak jestem dzisiaj" - mówi Larry i wymienia znane nam już mocne strony konsoli, takie jak 6 teraflopów etc. Prelegenci przypominają, że event odbywa się we flagowym Microsoft Store w Nowym Jorku, a w w tle na zewnątrz widzimy fanów konsoli, którzy czekają w kolejce przed wejściem. Teraz akcja przenosi się na piętro, gdzie dalszą część prowadzi MK Ives z zespołu Mixer.

Xbox One X - premiera

Xbox One X - premiera

Oglądamy teraz prezentację trybu co-op w Halo 3, oczywiście na żywo i z wykorzystaniem najnowszej konsoli. Wiele słyszymy o aktualizacji 4K, która oczywiście przypadła w udziale kultowej strzelance wydanej przed dekadą, niestety jednak nie możemy podziwiać tego w pełnej krasie na monitorze 1080p. W Microsoft Store zjawili się twórcy gry z 343 Industries. Frank O'Connor przypomina, że Halo towarzyszyło niemal każdej premierze Xboksa. Dziś jest okazja jest potrójna - na Xbox One X wydane zostały specjalne edycje Halo 3, Halo Wars 2 i oczywiście Halo 5.

Xbox One X - premiera

Na tym koniec pierwszej części wydarzenia. Z dalszą relacją wracamy już za moment!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor