Pojawiły się nowe grafiki i informacje dotyczące Lumii 2020

Pojawiły się nowe grafiki i informacje dotyczące Lumii 2020

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
13:32
29.09.2017
0 komentarzy
1917 wyświetleń

Ostatnimi czasy do sieci wycieka coraz to więcej zdjęć, na których obejrzeć można urządzenia które nigdy nie trafiły do produkcji. Całkiem spora ich część jak się okazuje, to tak naprawdę sprzęt który powstrzymały nie błędy konstrukcyjne i niedopracowanie, lecz zmiana planów stojących za nimi firm. Nie sposób nie odnieść wrażenie, że tak samo wyło w przypadku działającego w oparciu o Windows RT tabletu Lumia 2020. Teraz, po kilku latach, przyjrzeć możemy się temu urządzeniu dokładniej - nie tylko jego wyglądowi, lecz również działaniu i parametrom technicznym.

Jeden z redaktorów zagranicznego portalu Windows Central dotarł w do samego urządzenia, którego parametry i działanie opisał dosyć szczegółowo. Z dostarczonych przez niego informacji wynika, że Lumia 2020 miała dysponować między innymi 2 GB pamięci RAM, 32 GB wbudowanej pamięci oraz procesorem Snapdragon 800. Całość napędzana miała być przez system operacyjny Windows RT 8.1, za 8,3 calowy ekran oferował obraz w jakości 1080p, w proporcjach 16:9. Oczywiście nie mogło zabraknąć również wysokiej jakości aparatu – w tym przypadku główny miał aż 19 MP, dodatkowy zaś 1MP. Ogólnie cała konstrukcja Lumii 2020 prezentuje się dosyć solidnie, chociaż niektórych może razić znajdujące się na środku tylnej części urządzenia wypukłość, zawierająca wspomniany aparat. Dodatkowo można też wspomnieć, że ramka ekranu zajmuje sporą część urządzenia, co niekoniecznie wygląda zachęcająco. Co istotne, mimo że opisywany tablet projektowany był lata temu, zaimplementowano w nim usługę LTE. Oczywiście urządzenie te nie było bez wad – największymi z nich okazałby się prawdopodobnie wykorzystany system operacyjny oraz brak wsparcia dla rysików.

Lumia 2020 mogła się okazać świetnym urządzeniem, jednakże nigdy nie trafiła do masowej produkcji. Nie jest to pierwszy taki przypadek i prawdopodobnie nie ostatni, zaś nam pozostaje nadzieja, że sytuacji takich będzie jak najmniej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowscentral.com/lumia-2020-review

Polecamy również w kategorii Lumia

Komentarze

Skomentuj

Autor