Pobierz odświeżoną aplikację Phone Insider i przygotuj się na nadejście W10

Pobierz odświeżoną aplikację Phone Insider i przygotuj się na nadejście W10

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:59
31.01.2015
0 komentarzy
2918 wyświetleń

Jako że zbliża się już luty, perspektywa wypuszczenia ogólnodostępnej wersji poglądowej Windows 10 na smartfony i niewielkie tablety staje się coraz bardziej realna. Związana z tym apka Windows Insider na Windows Phone 8.1 pozwoli użytkownikom przesyłać opinie o testowanym systemie. Apka zaliczyła niewielką aktualizację, co może oznaczać tylko jedno - prace nad mobilnym Windows 10 idą pełną parą.

Aplikacja Phone Insider pojawiła się w Sklepie Windows Phone stosunkowo niedawno. Choć dotychczas nie posiadała żadnych konkretnych możliwości, pozwalała zalogować się użytkownikom programu Windows Insider, którzy w przyszłości zyskają "możliwość otrzymywania na telefony przedpremierowych aktualizacji systemu." Co istotne, apka zmieniła teraz nazwę na Windows Insider. Odcięcie się od nazwy "Phone" ma tu większy sens - zwiastuje koniec systemu Windows Phone i przejście mobilnych urządzeń do wieloplatformowego Windows 10.

Phone Insider Phone Insider

Zaktualizowana wersja umożliwia m. in. zalogowanie się do własnego konta Microsoft, choć - jak twierdzą testerzy - funkcja ta nie zawsze działa. Jeśli proces logowania zakończy się pomyślnie, użytkownicy otrzymają komunikat o aktualnej "niedostępności buildów". Oczywiście gdy pojawi się pierwsza kompilacja Windows 10 na smartfony, komunikat ten zniknie, a użytkownicy będą mogli z tego poziomu zaktualizować system do najnowszej wersji poglądowej.

Odświeżoną aplikację Windows Insider dla urządzeń z Windows Phone 8.1 można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-updates-phone-insider-app-ahead-of-windows-10-phone-preview

Polecamy również w kategorii Windows Insider

Komentarze

Skomentuj

Autor