Office Insider w OneNote dostępny dla wszystkich

Office Insider w OneNote dostępny dla wszystkich

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
10:40
28.05.2018
0 komentarzy
542 wyświetlenia

Microsoft udzielił dostępu do testowych wersji aplikacji OneNote dla Windows 10 wszystkich chętnym użytkownikom. Sprawa jest o tyle prosta, że korzystanie z wczesnych wersji OneNote nie będzie wymagało przynależności do programu Office Insider. Całość można wykonać z poziomu menu ustawień aplikacji, a użytkownicy chętni do testowania otrzymali dwie opcje aktualizacji.

Office Insider w OneNote dostępny dla wszystkich

Zmiany w dostępnie do testowych wersji OneNote dla Windows 10 zostały zapowiedziane na profilu programu Office Insider na Twitterze. Żeby dołączyć do testów OneNote należy zaktualizować aplikację do najnowszej wersji, chociaż aplikacje Windows 10 z reguły aktualizują się automatycznie. Następnie należy przejść do ustawień aplikacji i sekcji Niejawny program testów pakietu Office. Tam należy zaznaczyć opcję Utwórz dla mnie konto w celu uzyskania wcześniejszego dostępu do nowych wydań aplikacji Office.

Po zaakceptowaniu warunków użytkowania testowych wersji OneNote dla Windows 10 użytkownicy otrzymają dostęp do dwóch kanałów aktualizacji - Insider oraz Miesięczny. Pierwsza opcja będzie najlepszym wyborem dla tych użytkowników, którzy chcą otrzymywać najwcześniejsze kompilacje programu i nie przeszkadza im, że część wprowadzonych rozwiązań może działać niestabilnie. Kompilacje w tym kanale są udostępniane zaraz po ich wydaniu. Druga opcja skierowana jest do tych, którzy chcą korzystać z najnowszych rozwiązań, ale stabilniejszej wersji i otrzymywać je mniej więcej raz w miesiącu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/you-no-longer-need-to-be-an-insider-to-test-preview-versions-of-the-windows-10-onenote-app

Polecamy również w kategorii Windows Insider

Komentarze

Skomentuj

Autor