Microsoft poprowadzi trzecią w tym miesiącu konferencję

Microsoft poprowadzi trzecią w tym miesiącu konferencję

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:31
05.05.2017
0 komentarzy
1561 wyświetlenie

Firma z Redmond ma w tym miesiącu wyjątkowo dużo do przekazania. Najpierw odbyła się konferencja #MicrosoftEDU, którą w całości dla Was relacjonowaliśmy, a już w najbliższą środę startuje deweloperski Microsoft BUILD 2017. Na tym jednak nie koniec! Microsoft zapowiedział kolejne wydarzenie - tym razem w Szanghaju w Chinach.

Konferencja oznaczona na razie jako #MicrosoftEvent odbędzie się 23 maja (wtorek). Na oszczędnej w słowa stronie wydarzenia czytamy: "23 maja w Szanghaju Microsoft pokaże światu, co dalej. Sprawdzajcie tę stronę pod kątem aktualizacji i kolejnych informacji". O czym będzie mowa? Według nieoficjalnych doniesień firma poruszy kwestie "globalne i regionalne".

Mamy też ważną, oficjalną informację. Szef działu urządzeń z Windows i główny projektant Surface, Panos Panay, potwierdził swój udział na Twitterze: "Do zobaczenia w Szanghaju. 23 maja. #MicrosoftEvent #Surface". Obecność Panosa i hashtag #Surface to zwykle synonimy kolejnej zapowiedzi sprzętowej ze świata Surface. Czy po prezentacji Surface Laptop na początku miesiąca zobaczymy... Surface Pro 5? Odpowiedź na to pytanie prawdopodobnie do ostatnich minut będzie trzymana w ścisłej tajemnicy.

#MicrosoftEvent będziemy oczywiście relacjonować na łamach CentrumXP, podobnie jak zbliżający się BUILD! O wszystkich najgorętszych zapowiedziach dowiecie się więc natychmiast.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-will-show-the-world-what039s-next-at-an-event-on-may-23

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor