Zapraszamy na Cloud Summit 2022 (online) Poland Community Conference

Zapraszamy na Cloud Summit 2022 (online) Poland Community Conference

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 5/17/2022, 1:43 PM

Liczba odsłon: 2456

W dniu 19.05.2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych chmurze obliczeniowej w Polsce. Portal CentrumXP ma przyjemność objąć wydarzenie patronatem medialnym.

Cloud Summit 2022 (online) Poland Community Conference to polska konferencja poświęconej chmurze obliczeniowej: Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform. W tym roku konferencja odbywa się w dniu 19.05.2022 roku w formie transmisji online.

Cloud Summit 2022 (online) Poland Community Conference

Skierowana jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez przedstawicieli wiodących firm zajmujących się cloud w Polsce. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy Cloud, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami. Zarejestruj się już teraz! 👉 Bilety bezpłatne: https://cloudsummit.pl/