Zapraszamy na Women TechStyle Summit 2022 (online) Autumn Edition

Zapraszamy na Women TechStyle Summit 2022 (online) Autumn Edition

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/20/2022, 5:53 PM

Liczba odsłon: 1374

Women TechStyle Summit 2022 (online) Autumn Edition to jedna z największych polskich konferencji poświęconych kobietom w branży IT. W tym roku konferencja odbywa się w dniu 27.10.2022 roku w formie transmisji online. Skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę w branży IT. CentrumXP ma zaszczyt objąć wydarzenie patronatem medialnym!

Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami niesamowitych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Women TechStyle Summit 2022

W dniu 27 października 2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych kobietom w branży IT w Polsce.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie:
https://app.evenea.pl/event/wts2022online/

Ze względu na sytuację panującą na świecie konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 1000 uczestniczek i uczestników z całej Polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!