Zapraszamy na Javeloper 2022 (online) Autumn Edition

Zapraszamy na Javeloper 2022 (online) Autumn Edition

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/31/2022, 2:53 PM

Liczba odsłon: 1660

Javeloper 2022 (online) Autumn Edition to III. edycja największej polskiej konferencji poświęconej Java i architekturze oprogramowania. Wydarzenie odbędzie się w dniu 29 września 2022 roku w formie transmisji online. Skierowane jest do architektów, deweloperów, devopsów oraz specjalistów bezpieczeństwa, cloud i big data. CentrumXP ma zaszczyt objąć wydarzenie swoim patronatem medialnym.

Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez największe polskie gwiazdy związane z Javą oraz z prelegentów wiodących firm, zajmujących się Java w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy Javeloper, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Javeloper 2022 (online) Autumn Edition

W dniu 29.09.2022 r. wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych JavaScript w Polsce.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.
Link do rejestracji na wydarzenie: https://javeloper.pl/

Ze względu na sytuację panującą na świecie konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 2000 uczestników z całej Polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia