Zapraszamy na SForce Summit 2022 (online) - III. edycję największej polskiej konferencji poświęconej Salesforce

Zapraszamy na SForce Summit 2022 (online) - III. edycję największej polskiej konferencji poświęconej Salesforce

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 3/24/2022, 1:00 PM

Liczba odsłon: 2464

Zapraszamy na III edycję SForce Summit 2022 (online), największej polskiej konferencji poświęcona Salesforce. Konferencja odbywa się w dniach 5-8.04.2022 roku w formie transmisji online. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów i pasjonatów Salesforce w Polsce. CentrumXP już po raz kolejny ma zaszczyt objąć wydarzenie patronatem medialnym!

Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, konsultantów, frontendowców, testerów, specjalistów od AI, IoT. Zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Salesforce w Polsce. Podczas wydarzenia na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

SForce Summit 2022 (online)

W dniach 5-8 kwietnia 2022 r. wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconym Salesforce w Polsce.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie:
https://sforcesummit.pl/

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Organizatorzy spodziewają się ponad 800 uczestników z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!