Zapraszamy na dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition

Zapraszamy na dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/11/2022, 2:55 PM

Liczba odsłon: 1539

Zapraszamy na dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition. Jest to największa polska konferencja poświęcona JavaScript i Front-endowi. Skierowana jest do architektów, senior i medium developerów w technologiach webowych. CentrumXP ma zaszczyt objąć wydarzenie swoim patronatem medialnym.

Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata JavaScriptu oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się JavaScript w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy JS, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition

W tym roku konferencja odbędzie się w dniu 13.10.2022 r. w formie transmisji online. Wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych JavaScript w Polsce.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: https://devjssummit.pl/

Ze względu na sytuację panującą na świecie konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 2000 uczestników z całej Polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!