Zapraszamy na Javeloper 2022 (online), największa polską konferencję o Java

Zapraszamy na Javeloper 2022 (online), największa polską konferencję o Java

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 4/29/2022, 1:42 PM

Liczba odsłon: 2527

Javeloper 2022 (online) to największa polska konferencja poświęcona Java. Skierowana jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, specjalistów cloud i big data. CentrumXP z przyjemnością ogłasza, że kolejny rok z rzędu obejmuje wydarzenie swoim patronatem medialnym!

Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez największe polskie gwiazdy związane z Javą oraz prelegentów z wiodących firm zajmujących się Java w Polsce. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

Javeloper 2022 (online) - rejestracja

W tym roku Javeloper odbywa się w dniu 12.05.2022 roku w formie transmisji online. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy Javeloper, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: www.javeloper.pl

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 2000 uczestników z całej polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!