Xbox Insiderzy mogą już przetestować nową aplikację Microsoft Rewards

Xbox Insiderzy mogą już przetestować nową aplikację Microsoft Rewards

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:50
30.05.2018
0 komentarzy
1267 wyświetleń

Parę tygodni temu Microsoft ogłosił, że program Xbox Live Rewards zostanie przekształcony i wchłonięty przez Microsoft Rewards. Znany dawniej jako Bing Rewards program powstał jako system oferujący nagrody rzeczowe dla osób, które zdecydują się wyszukiwać za pośrednictwem Bing, a w późniejszych latach nagradzał także za inne akcje wykonywane m.in. w Microsoft Edge czy Microsoft Store. Teraz mogą z niego korzystać Xbox Insiderzy w pierścieniu Alpha.

Xbox - Microsoft Rewards

Nowa funkcjonalność stała się dostępna za pośrednictwem aplikacji Microsoft Rewards. Xbox Insiderzy mogą ją pobrać, otwierając Xbox Insider Hub i dołączając do programu beta na stronie Insider Content. Opcja może nie być jeszcze widoczna, ale proces udostępniania aplikacji Insiderom będzie trwał jeszcze parę tygodni. Co oferuje sama aplikacja? Pozwala ona dołączyć do programu Microsoft Rewards (jeśli jeszcze w nim nie uczestniczymy), zobaczyć ekskluzywne oferty dla fanów Xbox, sprawdzać stan punktów otrzymanych za wyszukiwanie w Bing czy zakupy i oczywiście wymieniać je na karty podarunkowe w Microsoft Store.

Xbox - Microsoft Rewards

Choć program Microsoft Rewards działa w 21 regionach (wśród których nie ma niestety Polski), na chwilę obecną aplikacja jest dostępna tylko dla Xbox Insiderów z USA. Po wyjściu z fazy beta będą mogli jej używać gracze ze wszystkich wspieranych regionów.

Konta utworzone w Xbox Live Rewards będą przechodzić na Microsoft Rewards w czerwcu i lipcu. Dołączenie do bety i utworzenie konta teraz nie mają wpływu na nadchodzącą migrację konta. Punkty i status zostaną dodane do konta Microsoft Rewards, gdy proces migracji zostanie ukończony i oba konta przypisano do tego samego konta Microsoft.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/05/29/microsoft-rewards-on-xbox/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor