Wydano Microsoft Dynamics Business Analyzer dla Windows 8

Wydano Microsoft Dynamics Business Analyzer dla Windows 8

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
14:21
21.01.2013
0 komentarzy
1652 wyświetlenia

W Windows Store dostępny jest już Microsoft Dynamics Business Analyzer dla Windows 8. Aplikacja służy do prezentowania pracownikom korzystającym z rozwiązań opartych na Microsoft Dynamics ERP różnego rodzaju statystyk i informacji biznesowych.

Microsoft Dynamics Business Analyzer dla Windows 8 umożliwia podłączanie się do serwera SQL Server z zainstalowanymi Reporting Services i wyświetlenie raportów utworzonych przez takie programy jak Microsoft Dynamics AX 2013 R2, Microsoft Dynamics GP 2013 czy Microsoft Dynamics SL 2011 FP1. Od teraz więc pracownicy, których uposażono w firmowe tablety (jak chociażby Dell XPS 10 z Windows RT czy HP ElitePad 900 z Windows 8), będa mogli korzystać z tego narzędzia w celu sprawdzenia istotnych dla firmy informacji. Dodatkowo, aplikacja pozwala na uruchomienie programu Lync dla Windows 8, co umożliwi pracownikom omówienie aktualnie otwartego raportu widniejącego w Dynamics Business Analyzer bez konieczności jego zamykania.

Jak widać Microsoft nie śpi i stale poszerza swoją ofertę aplikacji przeznaczonych dla nowego systemu i stworzonych z myślą o nowym interfejsie użytkownika zastosowanym w Windows 8. I nie chodzi tu tylko o aplikacje dla zwykłych konsumentów, ale również dla klientów biznesowych. Z pewnością i w tym sektorze jeszcze nie raz pojawią się nowe, odświeżone i obsługiwane przez dotyk wersje programów.

Aplikacja Microsoft Dynamics Business Analyzer dostępna jest do pobrania bezpośrednio ze Sklepu Windows i zgodna z architekturami x86, x64 oraz ARM (Windows RT).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://apps.microsoft.com/windows/en-US/app/microsoft-dynamics-business/a68e5f35-e5c3-4bf8-8427-2bfdfa01fd72

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor