Sprawdź skrzynkę mailową. 20 GB na SkyDrive może już tam czekać

Sprawdź skrzynkę mailową. 20 GB na SkyDrive może już tam czekać

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
11:51
28.01.2014
4131 wyświetlenie

Microsoft zmienia nazwę usługi SkyDrive na OneDrive. W ramach promocji nowej nazwy część stałych użytkowników otrzyma w prezencie dodatkowe 20GB do zagospodarowania w chmurze.

Tego typu prezenty to nie nowość - takie same pakiety w zeszłym miesiący otrzymali również wybrani użytkownicy Windows Phone. Tym razem, by uczcić zmianę nazwy usługi, lojalni użytkownicy otrzymali 20GB przestrzeni na serwerze. Treść e-maila od Microsoftu brzmi następująco: "Dziękujemy Ci za używanie SkyDrive. Jesteś jednym z naszych najbardziej cenionych użytkowników i jednym z wytypowanej grupy, która otrzyma extra 20GB na rok, za darmo. To nasz sposób, by powiedzieć 'dzięki'. Bądź na bieżąco - SkyDrive wkrótce zmieni się w OneDrive. Pojawią się ekscytujące aktualizacje, które uczynią przechowywanie i udostępnianie danych, a także współpracę między wszystkimi Twoimi ulubionymi urządzeniami jeszcze łatwiejszymi."

SkyDrive

Co się stanie, gdy prezent straci ważność? Jeśli limit przestrzeni w chmurze po roku będzie przekroczony, pliki nie zostaną usunięte i nadal będziemy mogli je oglądać, pobierać lub udostępniać. Jeśli zaś będziemy chcieli wrzucać do chmury kolejne dane (po przekroczeniu przydzielonego limitu), będziemy musieli wykupić przestrzeń na dysku lub usunąć "nadmiarowe" dane.

Jeśli jesteś stałym użytkownikiem SkyDrive, z pewnością warto sprawdzić swoją skrzynkę i poszukać wiadomości od Microsoftu. Szczęśliwi obdarowani prezentem muszą zatwierdzić przyjęcie go, klikając w przycisk "Redeem 20GB storage now", a pakiet będzie ważny przez rok od momentu kliknięcia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.winbeta.org/news/microsoft-offers-extra-20gb-skydrive-storage-select-users-amidst-onedrive-name-change

Polecamy również w kategorii SkyDrive