Pobierz darmowe ISO Windows 10 Insider Preview build 14332

Pobierz darmowe ISO Windows 10 Insider Preview build 14332

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:09
07.05.2016
0 komentarzy
3389 wyświetleń

W zeszłym tygodniu Microsoft wypuścił nowy build Windows 10 Insider Preview o numerze 14332. Nie wniósł on zbyt wiele pod względem nowych funkcji, a przynajmniej nie tyle, co potężny 14328. Mając zestaw nowości, wprowadzający do tegorocznego uaktualnienia Anniversary Update, i odpowiednie poprawki, Microsoft mógł w końcu udostępnić obraz systemu w formacie pliku ISO.

Już wcześniej firma wypuściła pakiet narzędzi deweloperskich SDK Preview dla builda 14332. Teraz nadszedł czas na obraz ISO - pierwszy od czasu marcowego builda 14295. Obraz można pobrać z serwera Microsoftu, a następnie utworzyć nośnik instalacyjny (DVD, USB) lub zainstalować system na maszynie wirtualnej. Taka forma dystrybucji pozwala na czystą instalację. Oznacza to, że możemy wystartować z programem Insider Preview od najbardziej aktualnego builda, bez konieczności pobierania kolejnych aktualizacji. Obraz jest dostępny w ponad dwudziestu wersjach językowych, także w wersji polskiej.

Jak zaznacza Microsoft, "Będziesz mógł zainstalować build Windows 10 Insider Preview na urządzeniu, które aktywowano już wcześniej w Windows 10 lub przy użyciu klucza produktu Windows 10. Więcej szczegółów w artykule: Aktywacja w systemie Windows 10". Na stronie znajdziemy opis dziewięciu sposobów aktywacji systemu. Dlaczego jest ona istotna? "Aktywacja pozwala zweryfikować, czy dana kopia systemu Windows jest oryginalna i nie została użyta na większej liczbie urządzeń, niż jest to dozwolone w postanowieniach licencyjnych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft. W zależności od sposobu uzyskania systemu Windows 10 aktywacja odbywa się za pomocą uprawnień cyfrowych lub 25-znakowego klucza produktu" - wyjaśnia Microsoft. Do wyboru mamy wersję 32-bitową (2,8 GB) i 64-bitową (3,7 GB), wersję Enterprise, a także poprzednią kompilację 14295 w różnych edycjach.

Pobierz bezpłatnie: Windows 10 Insider Preview build 14332 ISO (Microsoft)


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-has-released-isos-for-windows-10-insider-preview-build-14332

Polecamy również w kategorii Windows Insider

Komentarze

Skomentuj

Autor