Menu kategorii
 • Opera Mini już dostępna dla Windows Phone

  Opera Mini już dostępna dla Windows Phone

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:14
  09.09.2014
  2177 wyświetleń

  Jedną z największych bolączek użytkowników Windows Phone był brak specjalnych alternatyw dla przeglądarki IE. Dziś światło dzienne ujrzała wersja beta słynnej Opery Mini. Twórcy aplikacji liczą na zapełnienie niszy przeglądarek z najwyższej półki dla "Mobilnych Okienek".

  Opera na początku wrześnie ogłosiła, że mobilna wersja jej przeglądarki trafi wkrótce na Windows Phone 8/8.1. Minęło zaledwie kilka dni, a oficjalna wersja beta już trafiła do Sklepu Windows Phone. Należy tu podkreślić, że beta jest jeszcze wczesną wersją aplikacji, nie jest więc całkowicie wolna od błędów i z pewnością wkrótce zaliczy serię poprawek. Choć na razie dostępna jest jedynie angielska wersja językowa, nieukrywaną zaletą przeglądarki jest wsparcie dla smartfonów z 512 MB pamięci RAM.

  Opera Mini

  Poniżej najważniejsze funkcje Opery Mini:

  • Speed Dial - pozwala przypiąć ulubione witryny do strony startowej (domowej) przeglądarki. Brak ograniczeń ilościowych.
  • Smart Page - inteligentna strona zapewni błyskawiczne uaktualnienia statusów z subskrybowanych portali społecznościowych na jednym ekranie.
  • Karty - umożliwiają otwarcie wielu stron jednocześnie i dowolne przemieszczanie się między nimi.
  • Zapisywanie stron - zapisuj witryny, by przeczytać lub przejrzeć je później. Przydatne zwłaszcza w trybie offline.

  Przeglądarkę Opera Mini (wersja 0.9.0.0) na smartfony z Windows Phone 8 i 8.1 pobierzemy bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: http://www.wpcentral.com/opera-mini-beta-browser-windows-phone-now-available

  Polecamy również w kategorii Sklep Windows Phone