OneDrive dla Windows Phone ze wsparciem dla kodów PIN i obsługą wielu kont

OneDrive dla Windows Phone ze wsparciem dla kodów PIN i obsługą wielu kont

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:08
26.02.2015
1 komentarz
2181 wyświetlenie

Aplikacja OneDrive dla Windows Phone otrzymała dziś nową aktualizację. Wśród nowości pojawiła się możliwość zalogowanie do OneDrive z dodatkowych kont Microsoft, ochrona dostępu do OneDrive za pomocą kodu PIN, oraz tworzenie i oglądanie albumów.

Do apki OneDrive dla Windows Phone możemy teraz dodać wiele kont Microsoft. Ich dane będą przechowywane w aplikacji, dzięki czemu użytkownik zyskuje do nich łatwy dostęp i możliwość późniejszego przełączania się między nimi. Kolejna nowość dotyczy kwestii prywatności - jest to wsparcie dla kodu PIN. Dodatkowa metoda uwierzytelniania pomoże zapobiec niepowołanemu dostępowi do apki przez innych ludzi, którzy mogliby zobaczyć, zmodyfikować lub usunąć nasze pliki.

OneDrive OneDrive OneDrive

Ostatnia nowa funkcja umożliwia tworzenie, przeglądanie i udostępnianie albumów z poziomu aplikacji OneDrive dla Windows Phone. Wcześniej funkcja ta była zarezerwowana dla przeglądarkowej odsłony serwisu. Więcej o albumach przeczytacie tutaj. "Albumy nie są jak tradycyjne foldery. Możecie stworzyć album, używając zdjęć i filmów z dowolnego miejsca w waszym OneDrive. Jest to również o wiele lepsze doświadczenie dla was lub osób, którym je udostępniacie: Wasze zdjęcia są wycentrowane, miniatury większe i rozmieszczone blisko siebie, przez co wszystko tworzy razem pięknym kolaż." - dodaje Microsoft.

Apkę OneDrive dla smartfonów z Windows Phone 7.5, 8 i 8.1 pobierzemy bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://http://www.neowin.net/news/microsoft-updates-onedrive-for-windows-phone-with-pin-codes-multiple-accounts-and-more

Polecamy również w kategorii OneDrive

Komentarze

  • Tomasz 18:46 04.03.2015

    Czy ktoś wie kiedy wsparcie dla wielu kont będzie na komputerze?

Skomentuj

Autor