Microsoft zaprasza na lipcowy Business Applications Summit

Microsoft zaprasza na lipcowy Business Applications Summit

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:39
28.03.2018
0 komentarzy
657 wyświetleń

Microsoft poprowadzi w tym roku kilka własnych konferencji zorientowanych na deweloperów, użytkowników i przedsiębiorstwa. Dziś padła zapowiedź takiej, która połączy m.in. Data Insights Summit, Convergence i Dynamics 365 Technical Conference - Microsoft Business Applications Summit. Na szczycie mowa będzie o biznesowym aspekcie aplikacji napędzanych przez Azure i połączonych z Office 365.

Microsoft Business Applications Summit

"Połączenie z Microsoft Cloud, Dynamics 365, PowerBI i PowerApps tworzy niezrównaną szansę cyfrowej transformacji. Niezależnie, czy jesteś nowym użytkownikiem, czy dobrze obeznanym ekspertem, poczujesz się jak w domu na naszych warsztatach (poziom 100-400) i przełomowych sesjach. Microsoft Business Applications Summit jest konwergencją wydarzeń, takich jak Data Insights Summit, Convergence i Dynamics 365 Technical Conference, której celem jest połączenie najlepszych doświadczeń, przełamanie barier i budowanie społeczności" - głosi opis wydarzenia.

Uczestników konferencji czekają trzy obszary do eksploracji:

  • Odkrywanie: poznamy aplikacje biznesowe Microsoftu pod kątem całościowych rozwiązań, które mogą być zaadaptowane, zintegrowane i spersonalizowane na potrzeby firm.
  • Uzyskiwanie wglądów: zamienimy doświadczenie na rezultaty i poznamy najnowsze rozwiązania pozwalające popchnąć biznes do przodu.
  • Tworzenie połączeń: budowanie sieci kontaktów i współpraca z podobnie myślącymi osobami i ekspertami Microsoftu przełożą najlepsze praktyki na naukę, z której można skorzystać.

Microsoft Business Applications Summit odbędzie się w Washington State Convention Center w Seattle w dniach 22-24 lipca tego roku. Rejestracje wystartują niebawem.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/BusinessApplicationsSummit

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor