Microsoft Forms w wersji Preview już dostępny!

Microsoft Forms w wersji Preview już dostępny!

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
13:33
26.06.2017
0 komentarzy
1462 wyświetlenia

Microsoft czerpie obecnie zyski głównie z dwóch źródeł: usługi Azure oraz pakietu Office. Nic więc dziwnego, że stara się on zwiększyć ich bezkonkurencyjność na rynku. W przypadku Office 365 widać to nie tylko w poprawkach i usprawnieniach dokonywanych w istniejących już składnikach pakietu, lecz również w dodawaniu do niego całkiem nowych elementów. Jednym z najświeższych z nich jest Microsoft Forms.

Jak wiadomo, giganci technologii IT mają to do siebie, iż nałogowo wręcz podpatrują pomysły u konkurencji, by później samemu je zaadoptować. Podobnie sprawa ma się w przypadku Microsoft Forms, czyli odpowiedzi giganta z Redmond na istniejące już od dłuższego czasu Google Forms. Narzędzie to służy do łatwego tworzenia prostych ankiet, z których wyniki można później bez problemu podejrzeć. Samo narzędzie Microsoftu jest bardzo intuicyjne w obsłudze, zaś wszystkie dane i wykresy czytelne i klarowne.

Microsoft Forms w praktyce

Mimo iż Microsoft Forms w chwili obecnej ukazał się jedynie w wersji Preview przeznaczonej dla użytkowników biznesowego pakietu Office 365, domyślnie ma stać się dostępnym w każdym jego wariancie w ciągu najbliższych miesięcy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-rolling-preview-microsoft-forms-office-365-commercial-subscribers/

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor