Office na macOS pozwala dodawać zewnętrzne konta magazynu

Office na macOS pozwala dodawać zewnętrzne konta magazynu

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/7/2022, 10:42 PM

Liczba odsłon: 1578

Office na komputerach Mac zyskał ulepszenie, które pozwala użytkownikom zarządzać kontami i usługami zarówno wewnętrznymi (z ekosystemu Microsoft), jak i zewnętrznymi w aplikacjach Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dostęp do nowych opcji zarządzania kontami otrzymali już Office Insiderzy w Current Channel (Preview).

Ta sama funkcjonalność "Dodaj konto magazynu", którą znamy z aplikacji Office Mobile, jest teraz dostępna na Macu. Została ona przeprojektowana z poprzedniego doświadczenia "Dodaj miejsce" z karty "Otwórz". Używając tej funkcji, możemy łatwo dodać stronę SharePoint, osobiste/służbowe konto OneDrive czy nawet zewnętrzne konto, np. Box. Wciąż dodajemy nowe wsparcie dla większej liczby zewnętrznych usług, aby z czasem rozszerzyć doświadczenie, więc wszystkie requesty są mile widziane! — pisze Priya Mehta, Program Manager w zespole Apple Shared Experience w Microsoft.

Dodaj konto magazynu w Office

Aby skorzystać z tej nowej funkcjonalności:

  1. Otwórz program Word, Excel, PowerPoint lub OneNote na komputerze Mac.
  2. Przejdź do karty Otwórz w dolnej części paska bocznego.
  3. Kliknij przycisk Zarządzaj kontami magazynu w lewym dolnym rogu.

Konta magazynów są teraz dostępne do konfiguracji dla Office Insiderów na komputerach Mac, korzystających z wersji 16.64 (22082100) lub nowszej w Current Channel (Preview).

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia