Do Dynamics 365 for Retail trafiły nowe funkcje

Do Dynamics 365 for Retail trafiły nowe funkcje

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
14:26
16.01.2018
0 komentarzy
826 wyświetleń

W ofercie Microsoftu znajduje się cała gama zaawansowanych rozwiązań przeznaczonych dla przedsiębiorców. Oczywiście pomiędzy tymi uniwersalnymi, które przydać mogą się w każdej firmie, w portfolio giganta z Redmond znajdziemy również usługi skierowane w nieco bardziej sprecyzowanym kierunku. Jedną z nich jest oczywiście Dynamics 365 for Retail, czyli skierowana do przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą propozycja Microsoftu, dzięki której zaspokojenie potrzeb klientów staje się prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście mamy tu do czynienia ze stałym rozwojem niezbędnych mechanizmów, bowiem gigant nie spoczywa na laurach, stale intensyfikując pracę nad swoimi rozwiązaniami dla firm.

Dynamics 365 for Retail

W ostatnim czasie w Dynamics 365 for Retail pojawiło się kilka wyjątkowo przydatnych funkcji, dostępnych obecnie jedynie w formie podglądowej – mowa tu o takich usprawnieniach, jak między innymi przypisanie konkretnym współpracownikom odpowiednich zadań. Dzięki temu będą oni nie tylko wiedzieli czym mają się w danym momencie zająć, lecz otrzymają również drobiazgowe powiadomienia na temat pilnych zleceń. Przydatna powinna być także funkcja odpowiedzialna za uzupełnienie stanów magazynowych, dzięki czemu pracownicy będą w stanie wypełniać zamówienia złożone za pośrednictwem innych POS (Point Of Sale) jeszcze efektywniej. Poprawiona została także widoczność stanów magazynowych, dzięki czemu sprzedający otrzyma dokładniejszy i klarowniejszy wgląd w to, ile danego produktu znajduje się jeszcze w magazynach należących do firmy. Powiązana jest z tym pośrednio ulepszona widoczność zasobów, dzięki której podejrzeć można ilość produktów już zarezerwowanych bądź znajdujących się w kolejce zamówień.

Wdrożenie nowych funkcji do stabilnej wersji Dynamics 365 for Retail ma mieć miejsce jeszcze na początku bieżącego roku, jednak dokładniejsza data nie jest obecnie znana. Z pewnością przyczyni się to znacznego wzrostu atrakcyjności usługi oferowanej przez Microsoft, bowiem jej nowe możliwości powinny znacząco odbić się na efektywności podjętych działań.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-announces-new-capabilities-enhancements-dynamics-365-retail/

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor