Xbox Adaptive Controller będzie można spersonalizować oryginalnymi skinami

Xbox Adaptive Controller będzie można spersonalizować oryginalnymi skinami

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:37
18.05.2018
0 komentarzy
647 wyświetleń

W tym tygodniu, po kilku miesiącach posuchy Microsoft zaskoczył wszystkich aż dwiema zapowiedziami sprzętowymi. Pierwsza, mocno formalna (i z uwagi na target trudno się dziwić) dotyczyła Surface Hub 2. Druga to oczywiście Xbox Adaptive Controller, pierwszy kontroler Xbox dedykowany osobom niepełnosprawnym. Urządzenie pozornie proste i minimalistyczne daje ogromne możliwości rozbudowy, konfiguracji i personalizacji - jak się okazuje, również w warstwie wizualnej. Adaptujący się do wszelkich warunków kontroler można przyozdobić serią oryginalnych nakładek.

Xbox Adaptive Controller - Gear

Od wczoraj wiadomo, że w Xbox Adaptive Controller spersonalizować można przede wszystkim doświadczenie gracza. Podstawowy moduł kontrolera przywodzi na myśl prostotę rodem z 8-bitowych konsol NES, ale gdy przyjrzymy mu się bliżej, zauważymy multum portów i wskaźników. Urządzenie bazowe można a zwykle nawet trzeba rozszerzyć dodatkowymi kontrolerami, takimi jak joysticki, spusty, przełączniki i inne jedno- lub wielozadaniowe akcesoria. Cóż jednak z tego, skoro wizualnie wieje tu nudą? Otóż wcale nie musi tak być. Zerknijcie na galerię:

Podczas gdy użytkownicy Kontrolera bezprzewodowego Xbox w wersji standardowej bądź Elite mogą przebierać w specjalnych edycjach limitowanych inspirowanych grami albo stworzyć swój własny wzór w Xbox Design Lab, posiadacze Xbox Adaptive Controller nie zostaną w tyle. Microsoft nawiązał partnerstwo z Controller Gear, do którego oferty trafiła seria naklejek-skinów na oficjalnej licencji Microsoft Xbox. Znajdziemy tu takie stylowe wzory, jak marmur, kamuflaż, kosmos, koty, geometryczne abstrakcje czy drewno. Prócz tego Controller Gear sprzedaje naklejki na przyciski, silikonową nakładkę ochronną na kontroler i futerał turystyczny.

Wszystkie modele skórek są już dostępne w przedsprzedaży, a ich cena wynosi 12,99 USD (ok. 47 zł). Całe portfolio wizualnych upgrade'ów dla Xbox Adaptive Controller obejrzeć można na stronie Controller Gear.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/some-great-authorized-skins-will-be-available-for-the-xbox-adaptive-controller/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor