Tesco wdroży Microsoft Office 365

Tesco wdroży Microsoft Office 365

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
22:39
10.01.2013
0 komentarzy
2131 wyświetlenie

Tesco zamierza wdrożyć w swoich sklepach Microsoft Office 365. Wykorzystując nowe oprogramowanie, firma liczy na większe zaangażowanie i wydajność ze strony pracowników, co ma przełożyć się na lepszą jakość dokonywanych w tej sieci zakupów.

Microsoft poinformował, że pomiędzy korporacją a siecią hipermarketów Tesco doszło do podpisania kontraktu, na mocy którego Tesco wdroży we wszystkich swoich oddziałach oprogramowanie Microsoft Office 365. Firma Tesco, założona w 1919 roku, jest znana głównie w Europie i Azji. Jest obecnie największym prywatnym pracodawcą w Europie, a także trzecim największym sprzedawcą detalicznym na świecie. Łączna liczba sklepów należących do sieci przekracza 6000, a zatrudnionych jest w nich ponad pół miliona osób. Wdrożeniem zostaną objęte wszystkie sklepy sieci Tesco, zarówno w Europie, jak i w Azji.

Jak twierdzi dyrektor Działu Informatyki w Tesco, Mike McNamara, firma chce oddać w ręce swoich pracowników nowe technologie, co ma pomóc w zapewnieniu jej klientom najwyższej możliwej jakości - Office 365 jest dla nas ważnym rozwiązaniem, które pomoże nam osiągnąć ten cel. Będzie on służył jako portal dla wszystkich pracowników i dostawców Tesco, co wprowadzi pewną elastyczność do wykonywanej pracy. Produkt ten pozwoli nam na stworzenie w pełni połączonej organizacji, której poszczególne oddziały ściśle ze sobą współpracują, dzielą się wiedzą, a która motywuje wierność wśród pracowników oraz zachęca do stosowania lepszych praktyk zapewniających naszym klientom najwyższą jakość.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.microsoft.com/en-us/news/Press/2013/Jan13/01-09TescoPR.aspx

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor