Menu kategorii
 • Story Remix z ekskluzywnymi efektami dla użytkowników Office 365

  Story Remix z ekskluzywnymi efektami dla użytkowników Office 365

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  19:57
  12.10.2017
  3512 wyświetlenia

  Story Remix jako rozszerzenie aplikacji Zdjęcia w Windows 10 to jedna z najgorętszych nowości w aktualizacji Fall Creators Update. Choć z jednej strony nie jest to (jeszcze) pełnoprawny zamiennik Windows Movie Makera, Story Remix wprowadza do świata amatorskich edytorów multimedialnych sporo efektów znanych z programów komercyjnych. Niektóre z nich dostępne są tylko dla subskrybentów Office 365, o czym przekonaliśmy się sami!

  Jeśli korzystamy już z Fall Creators Update (na razie jest to możliwe w programie Windows Insider - premiera aktualizacji dopiero za 5 dni), możemy zapoznać się już z usługą Story Remix. Na chwilę obecną stanowi ona niejako dodatek do aplikacji Zdjęcia, przy czym dodatkowe funkcjonalności można odblokować dopiero po zalogowaniu się przy pomocy konta Office 365. Ze Sklepu Windows zainstaluje się wówczas automatycznie rozszerzenie Photos Add-On i w aplikacji Zdjęcia przy tworzeniu kreacji pojawią się nowe efekty.

  Story Remix - Office 365

  Komunikat wyświetlany przez aplikację informuje o dostępności nowej zawartości premium do wykorzystania w projektach filmowych. Zawartość ta jest dostępna dla posiadaczy subskrypcji Office 365, a w jej skład wchodzić mają nowe efekty 3D, style tekstu i muzyka.

  Story Remix - Office 365

  Rzeczywiście, w procesie kreacji zostały nam zaproponowane utwory muzyczne, które są automatycznie dostosowywane do długości naszego filmu. Niestety, wspomnianych efektów 3D nie uświadczyliśmy. Nie jest do końca jasne, czy wynika to z potencjalnych ograniczeń polskiej wersji językowej, czy też opieszałości Microsoftu. Być może efekty 3D, które już przy pierwszym publicznym pokazie stanowiły wizytówkę Story Remix, zostaną dodane w wersji publicznej.

  Story Remix - Office 365

  Story Remix oferować ma kilkadziesiąt efektów specjalnych dostosowujących się do zawartości filmu czy pokazu w sposób inteligentny. Wiemy, że część z nich jest testowana w nowej gałęzi Redstone 4 (aktualizacja przewidziana na wiosnę przyszłego roku), dlatego nie jest jasne, jak wiele z nich uda się uruchomić jeszcze w Fall Creators Update.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/story-remix-will-have-some-exclusive-content-for-office-365-subscribers

  Polecamy również w kategorii Office 365