Guest Access w Teams pojawi się z opóźnieniem

Guest Access w Teams pojawi się z opóźnieniem

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
11:47
27.06.2017
0 komentarzy
1288 wyświetleń

Microsoft Teams to obecnie jeden z najszybciej rozwijanych składników pakietu Office. Dzięki niemu płynność pracy w firmie może ulec znacznej poprawie. Co jednak, gdy do projektu, nad którym trwają prace, trzeba zawezwać pomoc w postaci freelancerów? Na taką sytuację Microsoft opracowuje właśnie Guest Access.

Funkcja ta w założeniu ma pozwolić na uczestnictwo w pracy grupy również osób bądź firm z zewnątrz. Oczywiście będzie można zarówno kontrolować poziom ich dostępu, jak i w każdej chwili wypiąć im wtyczkę, dzięki czemu żadne kluczowe czy poufne informacje nie trafią w niepowołane ręce. Początkowo zakładano, że Guest Access pojawi się w aplikacji Teams jeszcze w czerwcu tego roku, jednakże po skonfrontowaniu założeń z rzeczywistością okazało się, że prace nad nową funkcją jeszcze trochę potrwają. Microsoft w najnowszym, oficjalnym oświadczeniu dotyczącym sprawy nie podał żadnej konkretnej daty, ograniczając się do sformułowania, że do dystrybucji Guest Access dojdzie niedługo.

Microsoft Teams w naturalnym środowisku

Niewykluczone, że za opóźnienia odpowiedzialne jest niedawne dodanie do Teams całej gamy rozwiązań edukacyjnych. Niemniej, jeśli tempo prac zostanie zachowane, aplikacja Microsoftu w krótkim czasie pozbędzie się jakiejkolwiek konkurencji.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowscentral.com/microsoft-teams-guest-access-delayed-beyond-june?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wmexperts+%28Windows+

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor