Xbox Series X jako... lodówka na nowym zwiastunie Microsoftu

Xbox Series X jako... lodówka na nowym zwiastunie Microsoftu

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:17
28.10.2020
1787 wyświetleń

Xbox Series X właściwie natychmiast po pierwszej prezentacji stał się obiektem memów. Ze względu na swoje gabaryty był porównywany do lodówki, monolitu z 2001: Odysei Kosmicznej czy wyrzutni pocisków. Microsoft, zamiast silić się na zbędną powagę, podchwycił fantazję graczy i sam włączył się do zabawy. Na jego najnowszym zwiastunie zobaczymy lodówkę. Tak, prawdziwą lodówkę Xbox Series X. Jakby tego było mało, w całą akcję został zaangażowany Snoop Dogg.

Już przed kilkoma dniami wiadomo było o nietypowym prezencie urodzinowym, który Snoop Dogg otrzymał od Microsoftu. Jako że raper znany jest ze swojego zamiłowania do gier, Microsoft sprezentował mu lodówkę będącą repliką Xbox Series X, wypełnioną gadżetami w tematyce nowej konsoli, błyskotkami z logo Xbox, tortem urodzinowym, gin and juice oraz oczywiście egzemplarzem samej konsoli. Nagranie, które raper wrzucił na Twittera, zostało wkrótce usunięte (choć zachowała się kopia). Teraz już wiemy, dlaczego. Oto przed Wami Xbox Series X Fridge!

Microsoft nie chciał chyba, by ktoś inny pokazywał lodówkę przed premierą jego własnego zwiastuna. Dowiadujemy się z niego, że to "Światowa Premiera" tego sprzętu AGD. Wyposażono go w "next-genowe chłodzenie", a jego obudowa jest wierną repliką Xbox Series X. Lodówka ma blisko 180 cm wysokości i waży ponad 180 kg.

Oczywiście, jako egzemplarz promocyjny lodówka nie trafi do normalnej sprzedaży (a pewnie znaleźliby się kupcy). Nie jest to pierwszy raz, gdy premierze nowego Xboksa towarzyszą takie gadżety. W 2016 roku, gdy padła zapowiedź Xbox One S, Microsoft stworzył linię odzieży dla graczy "Xbox Onesie", która początkowo miała nie być sprzedawana, ale pod wpływem próśb fanów Microsoft zmienił zdanie. Czy tak będzie i tym razem? Nie wiemy, ale jednak fajnie by było wygrać ją w jakimś konkursie ;)


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-announces-the-xbox-series-x-fridge-with-next-gen-cooling

Polecamy również w kategorii Xbox Series X