Xbox Series S jako toster w oficjalnej sprzedaży

Xbox Series S jako toster w oficjalnej sprzedaży

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 1/4/2024, 8:20 PM

Liczba odsłon: 694

Kilka lat temu Xbox przyjął postać lodówki w oficjalnych produktach Xbox Series X Fridge oraz Xbox Mini Fridge. Najwyraźniej konsole Microsoftu nie przestają się kojarzyć ze sprzętem kuchennym, bowiem do sprzedaży trafił niedawno... toster, który przypomina Xbox Series S.

Nietrudno znaleźć na rynku AGD tostery, które przypominają Xboksa. Ten jest jednak szczególny. Nie tylko jest on oficjalnie sygnowany marką Xbox, ale też posiada taki sam czarny okrąg z boku (w konsoli służy on jako kratka wentylacyjna czy też grill, choć w kontekście opiekacza mogłoby to wprowadzać w błąd). Co jednak najważniejsze, toster odciska kultowe logo Xbox na każdej kromce chleba – jak mówi producent – zapewniając najlepszy kawałek fandomu.

Xbox Series S Toaster

Poza tym wszystkim jest to normalny, w pełni funkcjonalny toster z 6-poziomową regulacją mocy i funkcją rozmrażania. Jako "Xbox Series S Toaster 2 Slice Toaster with Wide Slot, Bagel Function, Digitial Countdown Timer, with 6 Shade Settings" jest dostępny w sprzedaży w amerykańskim Walmarcie w cenie 39,99 USD (ok. 159 zł).

Źródło: https://www.walmart.com/ip/Xbox-Series-S-Toaster-2-Slice-Toaster-with-Wide-Slot-Bagel-Function-Digitial-Countdown-Timer-with-6-Shade-Settings/5113283196

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia