Menu kategorii
 • Synchronizacja powiadomień w aplikacji Twój telefon dostępna dla wszystkich na Androidzie

  Synchronizacja powiadomień w aplikacji Twój telefon dostępna dla wszystkich na Androidzie

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  21:58
  02.07.2019
  1539 wyświetleń

  W toku prac nad Windows 10 20H1 aplikacja Twój telefon zyskała dużo więcej opcji kontroli nad telefonem, ale na opisywanych wcześniej zmianach oczywiście się nie kończy. Vishnu Nath, zarządzający w Microsoft działem doświadczeń mobilnych, ogłosił dziś, że funkcja synchronizacji powiadomień zaczyna być udostępniana wszystkim użytkownikom Androida.

  Początkowo aplikacja Twój telefon pozwalała odbierać powiadomienia ze smartfona tylko wybranym użytkownikom programu Windows Insider. Przypomnijmy, że chodzi oczywiście o te same powiadomienia, które standardowo widoczne są na ekranie telefonu i które wysyłane są przez aplikacje Messenger, Twitter, Facebook czy OneDrive. Teraz będzie o nich informować aplikacja w Windows 10. Co ważne, nasza reakcja na powiadomienie otrzymane na komputerze spowoduje usunięcie jej z telefonu i odwrotnie. Wszystko to odbywa się w sekcji Powiadomienia (Notifications), która wychodzi obecnie z fazy Preview.

  Reklama

  Funkcja synchronizacji powiadomień zaczęła być właśnie udostępniana wszystkim, ale odbywa się to etapami. Jak informuje Vishnu Nath, pierwsza fala powinna objąć ok. 50% użytkowników aplikacji. Reszta natomiast na pojawienie się nowej funkcji nie będzie musiała czekać specjalnie długo. Warto jednak wiedzieć, że aby korzystać z synchronizacji, musimy mieć zainstalowany Windows 10 w wersji 1803 lub wyższej, a także aplikację Twój telefon w wersji minimum 1.19052.657.0.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.neowin.net/news/windows-10s-your-phone-apps-notification-sync-feature-rolls-out-to-all-android-users

  Polecamy również w kategorii Twój telefon