Skype z odmienionym ekranem połączeń w wersji 8.78

Skype z odmienionym ekranem połączeń w wersji 8.78

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:21
25.10.2021
1464 wyświetlenia

Skype Insider Preview otrzymał w ten weekend aktualizację, która zaczęła wprowadzać zmiany zapowiadane parę tygodni temu. Przypomnijmy, że Skype'a czeka największy update od lat, a jego zawartość będzie wprowadzana stopniowo przez najbliższe miesiące. Sprawdźmy, co konkretnie trafiło do wydania 8.78.76.151.

Lista zmian w Skype 8.78.76.151

  • Nowe dodatki sceny połączeń: w ramach modernizacji etapu połączeń Microsoft dodał możliwość ukrywania uczestników rozmowy na górze jako sposób na powiększenie widoku. Możemy też przypinać uczestników, których chcemy oglądać, i wyświetlać zarówno prezentera, jak i siebie samego na górze zasobnika, będąc w widoku zawartości (trybie prezentacji). Ulepszenia otrzymały też awatary uczestników w górnym zasobniku.
  • Ulepszenia tła Bing: poprawiono doświadczenie ustawiania codziennego obrazu tła Bing podczas połączenia wideo.
  • Poprawione tło dla wideo: nawet po zakończeniu połączenia i rozpoczęciu kolejnego możemy utrzymać poprzednio ustawione tło.
  • Poprawiona integracja z Office Lens: dla użycia aparatu Office Lens do tworzenia, edytowania i przeglądania zdjęć oraz wideo, które można udostępniać w Skype (tu w wersji na iOS).
  • Ulepszenia działania UI: dla systemu Android.
  • Skype for Web: dostępny na wszystkich przeglądarkach (np. Firefox). Nie jest to jednak zupełna nowość, bo Skype otwierał się we wszystkich przeglądarkach już pół roku temu.
  • Poprawki błędów i stabilności.

Skype jest darmową aplikacją, którą we wszystkich wersjach można pobrać z jego strony.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/all/skype-insider-preview-release-notes-for-skype/7c6e9954-b1e8-4080-bab7-43f58a954afb

Polecamy również w kategorii Skype