Ulepszone wiadomości systemowe połączeń Skype (8.108)

Ulepszone wiadomości systemowe połączeń Skype (8.108)

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 11/3/2023, 5:00 PM

Liczba odsłon: 287

Skype Insider otrzymał aktualizację do wersji 8.108.76.103, która podobnie jak poprzednie wydania skupia się na interfejsie użytkownika. Tym razem zmiany dotyczą głównie wiadomości systemowych połączeń. Zyskały one odświeżony wygląd, lepszą rozpoznawalność, dostęp do popularnych akcji i nie tylko.

Skype Insider 8.108 — co nowego?

Ta aktualizacja skupia się na modernizacji wiadomości systemowych połączeń Skype, która obejmuje:

  • Łatwą nawigację: dzięki szeregowi odświeżonych elementów UI wiadomości systemowych — od połączeń przychodzących po zakończone połączenia — możesz z łatwością nawigować po połączeniach.
  • Wyraźne rozróżnione działania: od połączeń nieodebranych po odrzucone — wiadomości systemowe połączeń zawierają teraz przydatne wezwania do działania, które pomogą Ci wykonać kolejny ruch.
  • Oznaczenia czasowe: systemowe wiadomości połączeń mają znaczniki czasowe, co pozwala łatwo śledzić interakcje, zarówno w rozmowie, jak i na podglądzie listy czatów.
  • Zdefiniowana na nowo wszechstronność: różne typy wiadomości systemowych połączeń są teraz wyraźnie rozróżnione.

Ulepszone wiadomości systemowe połączeń Skype (8.108)

W tej wersji znalazła się też poprawka związana z prywatnym udostępnianiem multimediów. Przechwycone obrazy i pliki wideo w prywatnych czatach są teraz płynnie przekazywane na iOS.

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/sk_in-sk_notes/skype-insider-release-notes-for-skype-810876103/8e97c799-667e-47fe-8ca3-6b121fa61831

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia