Transmitowanie z dwóch kamer jednocześnie w Skype 8.110.76.102

Transmitowanie z dwóch kamer jednocześnie w Skype 8.110.76.102

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 12/1/2023, 5:00 PM

Liczba odsłon: 245

Skype Insider otrzymał dziś aktualizację do wersji 8.110, która wprowadza doświadczenie TwinCam, umożliwiające transmitowanie równolegle obrazu z dwóch kamer, a także ulepszenia albumów multimediów oraz poprawki błędów. Szczegóły poniżej.

Skype Insider build 8.110 — co nowego?

TwinCam w Skype

TwinCam pozwala ukazać naszym rozmówcom szerszą perspektywę, dodając drugi strumień wideo. To idealne rozwiązanie dla tutoriali, lekcji muzyki czy malarstwa i nie tylko. Oprócz kamery internetowej w laptopie lub PC możemy wykorzystać kamerę w telefonie, aby pokazać to, co robimy, z dwóch różnych perspektyw.

Doświadczenie to aktywujemy w prosty sposób, skanując kod QR telefonem podczas trwającego połączenia Skype na PC. Aby korzystać z TwinCam już teraz, upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze wersje Skype Insider na obu urządzeniach.

Ulepszenia dla Stacked Media Albums

Albumy multimediów z 2+ zdjęciami i wideo otrzymały upgrade. Teraz, gdy udostępniasz wiele multimediów, są one wyświetlane w eleganckim stosie — każdy w ramce idealnie pasującej do Twojego motywu.

Albumy multimediów w Skype

Doświadzcenie to pozwala połączyć wiele obrazów i filmików w pojedynczy album, który możesz udostępnić na czacie. Zdjęcia otrzymują lśniące białe obramowanie w jasnym motywie i czarne krawędzie w ciemnym motywie. Wystarczy stuknąć, aby powiększyć, i wykonać gest przewijania, aby płynnie przejrzeć album. Doświadczenie działa na wszystkich platformach — urządzeniach mobilnych, PC i w przeglądarce.

Poprawki błędów

Rozwiązano problem z losowym wylogowywaniem ze Skype podczas wysyłania wiadomości głosowych i wideo na Macu.

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/sk_in-sk_notes/skype-insider-release-notes-for-skype-811076102/d51e3c05-1cc5-4fe4-8a49-3e9f062cc943

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia