Kamera Skype z filtrami AR od Snap

Kamera Skype z filtrami AR od Snap

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 6/11/2024, 6:20 PM

Liczba odsłon: 216

Nowe doświadczenie kamery w Skype zostało właśnie wzbogacone o filtry rzeczywistości rozszerzonej napędzane przez Snap. To dziesiątki angażujących i zabawnych filtrów, dzięki którym możesz zamienić się w malinkę, zionąć ogniem albo zwielokrotnić swój wizerunek w mozaice.

Przy pomocy Snap AR Lenses w Skype możesz dorobić sobie wąsy, brokatową brodę, okulary disco albo deszcz serc. Dzięki tym efektom czat z rodziną i przyjaciółmi stanie się o wiele bardziej zabawny i kreatywny. Lenses to potężna narzędzie do wyrażania siebie, opowiadania historii i kreatywności. Jesteśmy podekscytowani naszą dalszą współpracą z Microsoftem i umożliwieniem milionom użytkowników Skype dodanie osobowości i zabawy przy pomocy Lenses – mówi Sophia Dominguez, Director AR Platform w Snap.

Kamera Skype z filtrami AR od Snap

Ta integracja jest napędzana przez Camera Kit, zestaw SDK od Snap, który pozwala partnerom wykorzystać jego technologię AR w ich własnych aplikacjach i witrynach internetowych. Camera Kit obsługuje efekty także w 3 innych produktach Microsoftu: Teams, SwiftKey i Microsoft Flip. Aby wypróbować nowe filtry w Skype, otwórz jego aplikację na Androidzie lub iOS, otwórz czat z wybranym kontaktem, kliknij ikonę kamery, a następnie ikonę uśmiechniętej buźki obok przycisku nagrywania (jak na zrzucie ekranu poniżej).

Kamera Skype z filtrami AR od Snap

Wybierz filtr, którego chcesz użyć (zaznacz w prawym dolnym rogu) i przytrzymaj ikonę nagrywania. Po zarejestrowaniu wideo stuknij obraz nagrania, aby je przejrzeć i wykonać ewentualne edycje. Jeśli wideo Ci odpowiada, wybierz ikonę wysyłania w prawym dolnym rogu. Wideo pojawi się na czacie. Kliknij przycisk wysyłania, aby przesłać je do rozmówcy.

Skype możesz pobrać za darmo na Windows 10 i 11, starsze wersje Windowsa, macOS, Linuksa, iOS i Androida, a także korzystać z niego w przeglądarce.

Źródło: https://www.skype.com/en/blogs/2024-06-skype-snap-lenses/

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia