Tłumaczenie wiadomości głosowych w Skype 8.113

Tłumaczenie wiadomości głosowych w Skype 8.113

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 2/19/2024, 9:00 PM

Liczba odsłon: 288

Skype Insider otrzymał aktualizację do builda 8.113, który wprowadza parę ciekawych nowości, takich jak tłumaczenie wiadomości głosowych, ulepszona nawigacja po reakcjach, filtry AR napędzane przez Snap! oraz poprawki błędów. Więcej szczegółów poniżej.

Co nowego w Skype 8.113.76.207?

  • Automatyczna transkrypcja i tłumaczenie wiadomości głosowych: Transkrypcja audio to kolejny sposób interakcji z wiadomościami głosowymi. Wystarczy jedno stuknięcie, aby aktywować transkrypcję, czyli zamianę mowy na tekst. Teraz możesz nie tylko przeczytać nagraną wiadomość w oryginalnym języku, ale także ją przetłumaczyć.
  • Automatyczna transkrypcja i tłumaczenie wiadomości głosowych Skype

  • Ulepszona nawigacja po reakcjach: ekran reakcji w Skype na telefonie otrzymał trochę ulepszeń, takich jak innowacyjny selektor menu (+) znajdujący się teraz na górze, łatwe przeskakiwanie między kategoriami, łatwy dostęp do ulubionych i kategorie dodatkowych emotikonów oraz GIF-ów.
  • Ulepszona nawigacja po reakcjach Skype

  • Filtry AR obsługiwane przez Snap!: możesz nakładać na obraz w czasie rzeczywistym jeden z ponad 25 filtrów napędzanych przez Snap!
  • Filtry AR obsługiwane przez Snap!

  • Poprawki niezawodności: rozwiązano problem z wieloma wiadomościami o przegapionym połączeniu pokazującymi się na czacie.

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/all/skype-insider-release-notes-for-skype-811376207/e24be3ba-22ae-471f-b278-79e1a1bbb3dc

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia