PepsiCo wdraża Microsoft 365 i Teams dla wszystkich 270 tysięcy pracowników

PepsiCo wdraża Microsoft 365 i Teams dla wszystkich 270 tysięcy pracowników

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:38
27.07.2020
1042 wyświetlenia

Microsoft Corp. i PepsiCo Inc. ogłosili dziś pięcioletnią umowę partnerską, na mocy której Microsoft staje się preferowanym dostawcą chmury, która napędzać będzie infrastrukturę, ERP, modernizację i innowacje w PepsiCo. Ponadto firma wdroży Microsoft 365 i Microsoft Teams dla wszystkich swoich 270 tys. pracowników na świecie.

Microsoft Azure zapewnić ma PepsiCo większą zręczność i możliwość pozyskiwania nowych wglądów z jego zasobów danych. Znanemu producentowi żywności i napojów pomoże to wprowadzać innowacje w produktach, a także osiągać cele związane z relacjami z klientami i zrównoważonym rozwojem. Pięcioletnie partnerstwo pozwoli też firmie lepiej odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na jej produkty.

Będąc globalnymi liderami w branży żywności i napojów, nasze zobowiązanie do dostarczania produktów PepsiCo nigdy nie było ważniejsze. Poprzez nasze partnerstwo z Microsoft dążymy do usprawnienia możliwości obsługi dostaw, by odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na dobra podstawowe, wprowadzając przy tym nowe innowacje, które uczynią nasze operacje i zasoby ludzkie silniejszymi i prężniejszymi w przyszłości.
— Seth Cohen, CIO PepsiCo
Nasze partnerstwo z PepsiCo aplikuje możliwości Azure i AI do stale zmieniających się łańcucha dostaw i krajobrazu handlowego na nowe, ekscytujące sposoby. Migrując globalny zasób danych i krajobrazy SAP PepsiCo do Azure, będziemy mogli pomóc PepsiCo podnieść wydajność na drodze od farmera do konsumenta. Z przyjemnością dostarczamy również Microsoft 365 współpracownikom PepsiCo na całym świecie w ramach tego partnerstwa. Komunikacja i współpraca mobilna dla pracowników PepsiCo będą jedną z kluczowych realizacji wartości, jakie oferuje Microsoft.
— Deb Cupp, Microsoft CVP Enterprise Commercial Business

Partnerzy spodziewają się, że technologia Microsoftu umożliwi PepsiCo realizację celów operacyjnych i agresywnych planów innowacji dzięki wykorzystaniu możliwości chmury. Jest to przykład kolejnego kroku w cyfrowej transformacji prowadzonej na naprawdę dużą skalę.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.microsoft.com/2020/07/27/pepsico-partners-with-microsoft-for-new-era-of-operational-agility-and-product-innovation-amid-rising-consumer-demand/

Polecamy również w kategorii Microsoft 365