Menu kategorii
 • Nowy interfejs sklepu z aplikacjami w Microsoft Teams

  Nowy interfejs sklepu z aplikacjami w Microsoft Teams

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:19
  15.11.2021
  1246 wyświetleń

  Wewnętrzny sklep z aplikacjami w Microsoft Teams doczeka się wkrótce sporego odświeżenia. Microsoft zapowiedział aktualizację, dzięki której użytkownicy będą mogli na przeprojektowanej zakładce "Aplikacje" łatwiej odkrywać i odnajdywać interesujące dodatki i scenariusze.

  Zoptymalizowana strona główna "Aplikacje" w Teams zostanie wyposażona w tzw. karuzelę, czyli obracający się baner z proponowanymi treściami. Użytkownicy zobaczą też inteligentne rekomendacje aplikacji, które są teraz popularne wśród innych osób z firmy i ogólnie wśród użytkowników Teams.

  Aplikacje w Microsoft Teams

  Microsoft dodaje też nowe interfejsy prezentujące kolekcje aplikacji, które rozwiązują typowe problemy. Zaktualizowane będą również kategorie aplikacji, aby ułatwić wyszukiwanie — od aplikacji stworzonych przez organizację i współpracowników użytkownika, po te stworzone dla określonych funkcji i branż.

  Microsoft spodziewa się rozpocząć wdrażanie nowej strony aplikacji pod koniec listopada, a do połowy października powinna być już dostępna dla wszystkich.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://interreviewed.com/microsoft-is-improving-the-microsoft-teams-store/

  Polecamy również w kategorii Teams