Menu kategorii
 • Microsoft Teams ma teraz własny kanał na YouTube. Co na nim jest?

  Microsoft Teams ma teraz własny kanał na YouTube. Co na nim jest?

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  19:37
  19.01.2022
  1700 wyświetleń

  Microsoft Teams ma wprawdzie miliony aktywnych użytkowników, ale wiele jego funkcji pozostaje szerzej nieznanych. A szkoda marnować potencjał zarówno tych prostych, jak i najbardziej zaawansowanych funkcji aplikacji. Microsoft otworzył zatem nowy kanał YouTube poświęcony wyłącznie Teamsom. Na kanale znajdziemy filmy instruktażowe, porady i wskazówki dotyczące różnych funkcji aplikacji.

  Już za 2 miesiące Microsoft Teams będzie obchodził swoje 4 urodziny, jednak na YouTube zadebiutował z własnym kanałem dopiero teraz, a konkretniej — wczoraj, 18 stycznia 2021 r. Wcześniej oczywiście Teams był obecny na YouTube, ale treści z nim związane były rozproszone po wielu kanałach. Teraz na swoim własnym kanale ma już 16 filmów, a ich liczba przybywa.

  Jako pierwsze na kanale zostały poruszone tematy, takie jak ogólne wprowadzenie do aplikacji komunikatora, a także kilka filmów instruktażowych dotyczących funkcji, takich jak odpowiadanie na wiadomości, korzystanie z funkcji "Walkie Talkie" czy korzystanie z opcji "Standout" trybu prezentera. Kanał nie skupia się na tylko jednej platformie, ale prezentuje funkcje Microsoft Teams zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych. Jak wiadomo, aplikacja jest dostępna na systemy Windows, macOS, Android, iOS i Linux, a także w przeglądarce.

  Microsoft w swoim portfolio długą listę kanałów YouTube, a na niektórych z nich są już tutoriale związane z Teams. Nowy kanał powinien jednak ułatwić wyszukiwanie odpowiednich filmów. Sprawdźcie zresztą sami, odwiedzając kanał Microsoft Teams na YouTube.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-teams-gets-its-own-youtube-channel

  Polecamy również w kategorii Teams