Menu kategorii
 • Jak przywrócić usunięte wiadomości w Outlook 2016

  Jak przywrócić usunięte wiadomości w Outlook 2016

   Damian Więcławek
  Damian Więcławek
  00:00
  03.04.2017
  5071 wyświetlenie

  Czasami może zdarzyć się tak, że omyłkowo usunęliśmy ważną wiadomość bądź taką, którą uważaliśmy za niepotrzebną. Jak w takim przypadku ją przywrócić? W tej poradzie to pokażemy.

  1. Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, to przejść do folderu Elementy usunięte, znajdującego się po lewej stronie ekranu na liście folderów poczty e-mail.
  2. jak odzyskać elementy usunięte

  3. Gdy znajdziesz szukaną wiadomość, możesz odzyskać ją na kilka sposobów:
   • Klikając lewym przyciskiem myszy wiadomość do odzyskania i bez puszczania klawisza, przenieść ją do wybranego folderu z dostępnych po lewej stronie.
   • Klikając prawym przyciskiem myszy na wybraną wiadomość i wybierając opcję Przenieś. Z dostępnej listy można wybrać opcję przeniesienia do skrzynki odbiorczej bądź innego folderu.
   • jak przywrócić skasowane wiadomości

    jak przenieść skasowane elementy

  Wszystkie wiadomości można odzyskać, chyba że zostały one usunięte trwale. Należy w takim przypadku przejść do folderu Elementy usunięte, a następnie na zakładce Narzędzia główne w sekcji Akcje wybrać Odzyskaj elementy usunięte z serwera.

  jak przenieść skasowane elementy

  W wyświetlonym oknie wybieramy element, decydujemy się, czy ma on zostać przywrócony czy wyczyszczony i klikamy OK. Dany element zostanie przeniesiony do folderu Elementy usunięte.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Outlook 2016