OneNote dostępny na Apple Vision Pro z pozostałymi aplikacjami Microsoft 365

OneNote dostępny na Apple Vision Pro z pozostałymi aplikacjami Microsoft 365

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 4/17/2024, 6:30 PM

Liczba odsłon: 580

Microsoft poinformował o dostępności najnowszego członka rodziny OneNote – aplikacji na Apple Vision Pro. Twórcy aplikacji blisko współpracowali z Apple od wielu lat, aby wprowadzać te doświadczenia na iPhone'a, iPada i Maca. Teraz są one dostępne także na pierwszym "przestrzennym komputerze" Apple'a.

Teraz dzięki wydaniu na gogle mieszanej rzeczywistości OneNote może wykorzystać niekończone kanwy oraz wyświetlać się obok pozostałych aplikacji Microsoft 365 – Word, Excel i Teams – co umożliwia wielozadaniowość. Możesz planować podróże, ćwiczyć codzienne nawyki oraz tworzyć/edytować listy zadań, a wszystko to w rozszerzonej rzeczywistości. OneNote dla Apple Vision Pro to natywna aplikacja, która obsługuje wiele funkcji dostępnych w OneNote na iPada, w tym:

  • Pisanie notatek, prowadzenie cyfrowego notesu i tagi To Do.
  • Ochrona notatek hasłem i kontrola uprawnień przy udostępnianiu innym.
  • Synchronizacja notatek z chmurą (OneDrive, OneDrive dla Firm, SharePoint).
  • Udostępnianie pomysłów i notatek przyjaciołom i współpracownikom.

OneNote dostępny na Apple Vision Pro z pozostałymi aplikacjami Office

Niektóre funkcje są jeszcze niedostępne, ale mają pojawić się wkrótce. To wstawianie z aparatu i zdjęć, integracja z Copilot dla Microsoft 365 oraz dwuskładnikowe uwierzytelnianie (Microsoft  Authenticator nie jest jeszcze dostępny na Apple Vision Pro). Microsoft OneNote na iPhone'a, iPada, Apple Watch i Apple Vision zainstalujesz z Apple App Store.

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-365-blog/microsoft-onenote-now-available-on-apple-vision-pro/ba-p/4115959

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia