Aplikacja mobilna Microsoft Stream (Beta) już dostępna

Aplikacja mobilna Microsoft Stream (Beta) już dostępna

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/2/2022, 5:23 PM

Liczba odsłon: 1503

Microsoft przebudował aplikację mobilną Stream i udostępnił nowe wersje beta na smartfony i tablety z iOS i Androidem. Wersja ta daje wczesny dostęp do nowego doświadczenia mobilnego z kompletnym odświeżeniem designu, płynnym dostępem do wideo Stream (wersja klasyczna) i Stream (na SharePoint) oraz bogatszego doświadczenia oglądania filmów.

Microsoft Stream w nowej wersji mobilnej umożliwia też wyszukiwanie wideo w zasobach organizacji, nadrabianie zaległości w Microsoft Teams dzięki nagraniom ze spotkań, oznaczanie plików wideo jako ulubione, aby móc łatwo znaleźć je w przyszłości, oraz płynne udostępnianie wideo współpracownikom.

Microsoft Stream na telefonie Microsoft Stream na telefonie Microsoft Stream na telefonie

Gotowi na przetestowanie nowej wersji beta? Aby zyskać do niej dostęp, należy zainstalować aplikację Microsoft Stream z Google Play Store lub Apple App Store i na jej stronie w sklepie kliknąć opcję "Szczegóły". Następnie w obszarze "Dołącz do wersji beta" stukamy przycisk "Dołącz", aby zacząć rejestrację. Może to potrwać kilka minut. Po ukończeniu rejestracji Microsoft Stream automatycznie zaktualizuje się do wersji beta (jeśli włączone są aktualizacje automatyczne). W przeciwnym razie należy zrobić to ręcznie na stronie szczegółów.

Microsoft pisze, że spodziewa się wypuścić tę nową wersję dla wszystkich pod koniec tego roku kalendarzowego. Jeśli mamy już zainstalowaną aplikację Microsoft Stream na telefonie albo tablecie, otrzymamy odpowiednią aktualizację, gdy będzie już gotowa dla naszego regionu.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia