5 łatek dla Windows 7 Beta 1

5 łatek dla Windows 7 Beta 1

Autor: Przemysław Dziak

Opublikowano: 2/20/2009, 12:05 PM

Liczba odsłon: 5936

Microsoft poinformował, że 24 lutego wszyscy testerzy systemu Windows 7 beta build 7000 będą mieli możliwość zainstalowania pięciu „poprawek”.

Celem Microsoftu jest sprawdzenie jak Windows Update może dostarczać i zarządzać aktualizacjami. Przygotowany zostaw nie wprowadzi do systemu żadnych zmian – podczas instalowania aktualizacji pliki systemu zostaną podmienione na dokładnie takie same kopie. Instalacja będzie wymagała interakcji użytkownika. Jak donosi arstechnica.com, testerzy czują się nieco niezadowoleni z powodu, iż Microsoft dostarczył im jak dotychczas tylko nieco podstarzały już build 7000. Portal wspomina, że wkrótce w ręce testerów trafić ma nowszy build. Publiczna wersja Release Candidate systemu Windows 7 ma pojawić się w kwietniu. Subskrybenci MSDN i TechNet prawdopodobnie otrzymają ją nieco wcześniej.

System Windows 7 jest dostępny do pobrania w wersji Beta 1. Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia