Menu kategorii
 • Zaczęły się testy Outlook Spaces z Office Insiderami. Co to za narzędzie?

  Zaczęły się testy Outlook Spaces z Office Insiderami. Co to za narzędzie?

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  15:20
  27.05.2020
  1194 wyświetlenia

  Przed paroma miesiącami pisaliśmy o rozwijanej funkcji dla Outlook, która pomoże zespołom w zarządzaniu projektami. Mowa tu oczywiście o Outlook Spaces. Jest to zestawienie narzędzi łączących to, co najlepsze w pakiecie Office, w prostą przestrzeń/tablicę, która znacznie ułatwia śledzenie wiadomości e-mail, plików, terminów, list zadań i tym podobnych. Wygląda na to, że testy Spaces już wystartowały. Jako pierwsi mogą je wypróbować Office Insiderzy.

  Spaces zasadniczo zapewnia miejsce, w którym możemy uporządkować ważne rzeczy dla swojego projektu. Automatycznie przeszuka konto za pomocą słów kluczowych podanych podczas konfiguracji w celu znalezienia odpowiednich wiadomości e-mail i dokumentów, które możemy przeciągnąć do miejsca projektu w celu wykorzystania w przyszłości. W tej chwili możemy umieszczać takie elementy jak e-maile, listy zadań, pliki OneDrive, linki, pogoda, karteczki i terminy. W przyszłości Microsoft pozwoli dodawać dokumenty Word, PowerPoint i Excel. Do tej pory można było przetestować Spaces, korzystając z pewnego tricku. Teraz najwyraźniej testy stały się już oficjalne.

  Wygląda na to, że testy przybrały formę A/B, co oznacza, że dostęp do funkcji został przyznany tylko części Insiderów. Nie wiadomo jeszcze, ile potrwa ta faza, nim Outlook Spaces stanie się szerzej dostępny.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-rolling-outlook-spaces-office-insiders/

  Polecamy również w kategorii Outlook