Menu kategorii
 • Wszystkie spotkania domyślnie w trybie online. Nowości w Outlook i Visio w ramach Office Insider

  Wszystkie spotkania domyślnie w trybie online. Nowości w Outlook i Visio w ramach Office Insider

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  16:12
  08.01.2021
  1486 wyświetleń

  Wczoraj wieczorem w kanale Windows Current Channel (Preview) ukazał się nowy build Office Insider o numerze 13628.20030. Aktualizacja wprowadza dwie nowości dla użytkowników Windows: nową opcję domyślną dla spotkań w Outlook oraz odświeżone szablony kształtów z Azure w Visio. Szczegóły poniżej.

  Office Insider dla Windows: Version 2101, Build 13628.20030

  Każde spotkanie online w Outlook

  Jako że w dobie globalnej pandemii wielu ludzi pracuje w domach, Microsoft odnotował dramatyczny wzrost ilości spotkań online. Jednym z topowych requestów klientów było dostarczenie opcji uczynienia wszystkich spotkań domyślnie spotkaniami online. Od wczoraj funkcjonalność ta jest dostępna w Outlook w wersji Win32. Dzięki temu nie trzeba już pamiętać, by dodawać do spotkań szczegóły spotkania Teams.

  Najnowsze kształty Azure w Visio

  Microsoft odświeżył szablony Azure, co pozwala nam odzwierciedlić naszą architekturę Azure z użyciem najnowszych ikon i kształtów (Azure Shapes) w diagramach programu Visio.

  Build 13628.20030 to pierwsze wydanie Office Insider dla Windows w tym roku. Aktualizacje w Windows Current Channel (Preview) ukazują się raz w miesiącu, zazwyczaj w okolicach 7-15 dnia miesiąca. Zmiany w nich zawarte trafiają do ogólnodostępnych wydań Office 365 po krótszych bądź dłuższych testach z Insiderami. Nowości te często opisujemy na CentrumXP. Jeśli jednak chcecie sprawdzić pełną historię zmian, możecie prześledzić ją w linku źródłowym poniżej (tylko w j. angielskim).


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://insider.office.com/en-us/releasenotes/windows/slow/windows-current-channel-preview

  Polecamy również w kategorii Office 365