Windows 10 22H2 coraz bliżej. Są już linki do obrazów ISO

Windows 10 22H2 coraz bliżej. Są już linki do obrazów ISO

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
18:50
03.10.2022
3047 wyświetleń

Użytkownicy 11-tki już w zeszłym miesiącu otrzymali pierwszą dużą aktualizację oznaczoną symbolem 22H2. Teraz czas na użytkowników Windows 10. Aktualnie Microsoft przygotowuje się na premierę corocznej aktualizacji, także i w tym przypadku oznaczonej jako 22H2.

Już w czerwcu gigant z Redmond informował, że zbiorcza aktualizacja zostanie także przygotowana i wydana dla systemu Windows 10. Przewiduje się, że premiera będzie miała miejsce jeszcze w październiku. Całkiem możliwe, że już podczas comiesięcznego Patch Tuesday (drugi wtorek miesiąca).

Jak wcześniej wspomniałem, dla klientów, którzy korzystają z urządzeń niekwalifikujących się do [instalacji] Windows 11, Windows 10 jest dobrą opcją. Windows 10 będzie serwisowany do 14 października 2025 roku i ogłosiliśmy, że następna aktualizacja funkcjonalna do Windows 10, version 22H2, nadejdzie w [październiku], kontynuując oferowanie wam zarówno wsparcia, jak i wyboru w Windows. — John Cable, VP Program Management, Windows Servicing and Delivery w Microsoft

Dowodem na to mogą być linki do obrazów ISO, które zostały już zauważone na stronach pobierania. I mimo, że linki pozostają nadal nieaktywne (przez co pobranie aktualizacji Windows 10 22H2 nadal jest niemożliwe), to jednak dowodzi, iż Microsoft przygotowuje się na wypuszczenie aktualizacji 22H2 w najbliższym czasie.

Warto jeszcze nadmienić, że nadchodzący zestaw poprawek 22H2 dla Windows 10 nie będzie zawierał żadnych dużych nowości, ani rewolucyjnych zmian. To po prostu zbiór wcześniej wydawanych poprawek w ramach comiesięcznego Patch Tuesday.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsofts-windows-10-22h2-shipment-is-almost-ready-as-iso-download-links-are-spotted/

Polecamy również w kategorii Windows 10