W Microsoft Store można teraz kupić Samsunga Galaxy S8/S8+

W Microsoft Store można teraz kupić Samsunga Galaxy S8/S8+

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:50
13.11.2017
1478 wyświetleń

Na początku tego roku Microsoft ogłosił partnerstwo z Samsungiem, które polegać będzie na sprzedaży telefonów Galaxy S8 i Galaxy S8+ Microsoft Edition w placówkach Microsoft Store w USA. Edycja ta jest prekonfigurowana do korzystania z oprogramowania Microsoftu, wliczając w to Office, OneDrive, Cortanę, Outlook i nie tylko. Teraz gigant z Redmond rozszerzył dostępność partnerskiego smartfona z Androidem, wystawiając go w swoim Sklepie online.

Samsung Galaxy S8/S8+ Microsoft Edition trafił do sprzedaży w internetowym Sklepie Microsoft w kilku wersjach - odblokowanej i z blokadą dla sieci Verizon i AT&T, a także w wersjach kolorystycznych czarnej, srebrnej i szarej (orchidea). Sprzedaż urządzeń z Androidem przez Microsoft może wydawać się zaskakująca, jednak w tym przypadku wszystko rozbija się o Microsoft Launcher, czyli alternatywny interfejs dla Androida z dodatkowymi opcjami personalizacji. Microsoft Launcher jest oczywiście domyślnym launcherem w sprzedawanej przez firmę edycji Galaxy S8.

Samsung Galaxy S8/S8+ Microsoft Edition

"Microsoft Launcher, dostępny do pobrania ze sklepu Google Play, oferuje możliwość dostępu do Twojego kalendarza, dokumentów i ostatnich aktywności w spersonalizowanym widoku tablicy. Możesz nawet otwierać zdjęcia, dokumenty i witryny internetowe na Twoim PC z Windows z użyciem służbowego/szkolnego konta Microsoft i pozostać produktywnym na wszystkich swoich urządzeniach. Jedno stuknięcie pliku na tablicy ekranu głównego Androida wywoła jego uruchomienie na PC, pozwalając Ci pracować bez przeszkód zarówno na telefonie z Androidem, jak i komputerze z Windows" - czytamy w opisie produktu.

Spersonalizowany na modłę Microsoftu smartfon z Androidem znalazł się w ofercie firmy na rynek amerykański. Jego cena w zależności od modelu wynosi 720 - 840 dolarów (ok. 2615 - 3050 zł).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-store-starts-selling-samsung-galaxy-s8-s8-plus-smartphones-online/

Polecamy również w kategorii Artykuły o Windows 10