Menu kategorii
 • Ulepszona strona wyników wyszukiwania w Microsoft Teams

  Ulepszona strona wyników wyszukiwania w Microsoft Teams

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  21:18
  09.12.2021
  1797 wyświetleń

  Microsoft zaktualizował stronę wyników wyszukiwania w Teams, aby była szybsza, łatwiejsza i bardziej spójna z doświadczeniem wyszukiwania, do którego przywykliśmy w innych produktach firmy. Nowe doświadczenie obejmuje redesign interfejsu, użycie sztucznej inteligencji i nową opcję wyszukiwania poprzez zadawanie pytań.

  Interfejs użytkownika podzielono na karty: Wszystkie, Wiadomości, Osoby i Pliki. Z użyciem sztucznej inteligencji najbardziej adekwatne wyniki wyszukiwania będą prezentowane jako pierwsze w czytelnym formacie całej strony. Dodatkowo pojawiła się nowa opcja wyszukiwania na zasadzie pytania i odpowiedzi, która pozwala wpisać pytanie w pasek wyszukiwarki i uzyskać odpowiedzi. Spójrzmy teraz na przeprojektowane strony.

  Kiedy nie mamy pewności, jakiego rodzaju informacji potrzebujemy, możemy zacząć od strony "Wszystkie". Znajdują się na niej najtrafniejsze wyniki z usługi Teams jako całości, w tym wyniki z Wiadomości, Osób i Plików. Gdy chcemy zawęzić wyniki lub zadać pytanie, możemy skorzystać z pozostałych zakładek.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-teams-blog/new-and-improved-search-results-experience-on-microsoft-teams/ba-p/3035064

  Polecamy również w kategorii Teams