Menu kategorii
 • Tryb wspólny w Microsoft Teams pozwoli przypisywać miejsca uczestnikom

  Tryb wspólny w Microsoft Teams pozwoli przypisywać miejsca uczestnikom

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:56
  11.07.2022
  451 wyświetlenie

  Zgodnie z harmonogramem zmian w Microsoft 365 organizatorzy spotkań wkrótce będą mogli przypisywać miejsca uczestnikom spotkań w Trybie wspólnym. Tryb ten został wprowadzony w 2020 roku, aby spotkania Teams dawały poczucie bycia razem. Do tej pory na konkretne miejsca w wirtualnych sceneriach mogli jednak liczyć tylko organizatorzy lub prezentujący.

  Tryb wspólny dopasowuje się do rozmiarów spotkania, a także pozwala uczestnikom spersonalizować sceny, by nadać spotkaniom określony charakter, a nawet wprowadzić do nich trochę zabawy. Jeśli chodzi o miejsca w wirtualnych pokojach, dotychczas rezerwować je mogli dla siebie tylko organizatorzy i prezentujący. W tym roku organizatorzy będą też mogli przypisywać miejsca zwykłym uczestnikom — kontrolować i decydować, gdzie dana osoba będzie siedzieć.

  Ogólną dostępność tej funkcji ("Microsoft Teams: Assign seats in Together Mode") zapowiedziano na wrzesień. Microsoft 365 Roadmap nie mówi na ten temat wiele. W opisie czytamy, że funkcja pozwoli organizatorom spotkania przypisać stanowiska uczestnikom w Trybie wspólnym. Odpowiednie kontrolki pojawią się zapewne w ustawieniach spotkania.

  Dowiedz się więcej z poprzednich artykułów:


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/youll-soon-be-able-to-assign-seats-in-together-mode-in-teams

  Polecamy również w kategorii Teams