To był tydzień z Microsoft! #4

To był tydzień z Microsoft! #4

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:51
23.02.2018
2 komentarze
806 wyświetleń

Na podsumowanie kolejnego tygodnia nadszedł czas. Zapraszamy więc do kolejnego odcinka To był tydzień z Microsoft!. Tym razem w nieco odmiennym składzie ale jak zawsze, mamy dla Was sporą garść ciekawostek ze świata Microsoftu. W tym odcinku opowiemy między innymi o kolejnym przecieku dotyczącym Surface Phone, oraz nowościach które niedługo zawitają na konsole Xbox One X oraz Xbox One S, które znacznie poprawią wrażenia z gry.

To był tydzień z Microsoft!

Ponadto wspomnimy o nowym patencie na Surface Pen, kolejnym gwoździu do trumny telefonów Lumia, oraz odświeżonej wersji klasycznej gry strategicznej jaką niewątpliwie jest Age of Empires. Zadajemy też bardzo ciekawe pytanie o najlepszą obecnie alternatywę dla miłośników telefonów Microsoftu. Jakie zdanie na ten temat ma nasz Redaktor naczelny? Tego dowiecie się z artykułu Android okiem użytkownika Windows i Lumii, do lektury którego zachęcamy!

Zapraszamy do oglądania! Jeśli spodobał wam się nowy odcinek dajcie łapkę w górę! Zachęcamy również do subskrybowania naszego kanału, gdzie znajdziecie jeszcze więcej ciekawych materiałów ze świata Microsoftu. Obserwujcie nas również na Instagramie oraz Twitterze dzięki czemu nic Wam nie umknie!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://youtu.be/rQKwhsMHyHM

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • Mizman 23:01 25.02.2018

    Dzięki za fajne podsumowanie. Od dzisiaj subskrybuję kanał. CentrumXP staje się coraz ciekawsze.

  • Mateusz Miciński 07:55 26.02.2018

    My również dziękujemy! :)

Skomentuj

Autor