ONEX.GROUP ze specjalizacją Analytics on Microsoft Azure

ONEX.GROUP ze specjalizacją Analytics on Microsoft Azure

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 2/7/2024, 12:30 PM

Liczba odsłon: 415

Z dumą informujemy, że ONEX.GROUP, wydawca naszego portalu CentrumXP, uzyskał status partnera Microsoft z zaawansowaną specjalizacją w obszarze Analytics on Microsoft Azure! 🎉 Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ potwierdza ono naszą wiedzę i kompetencje w zakresie Analityki w oparciu o chmurę Microsoft Azure.

Dla naszych partnerów biznesowych jest to cenna informacja, że jesteśmy w pełni przygotowani, by sprostać nawet najbardziej złożonym projektom oraz wykorzystywać potencjał współpracy partnerskiej pomiędzy ONEX.GROUP a Microsoft.

W Onex Group świętujemy! Od poniedziałku jesteśmy jedną z 8 polskich firm – Partnerów Microsoft - które mogą szczycić się „zaawansowaną specjalizacją” w obszarze „Analytics on Microsoft Azure”! 🎉

Jest to nasza pierwsza specjalizacja związana z Azurem oraz druga w ogóle, po „Teamwork Deployment” w obszarze „Modern Work”.

Wyróżnienie przyznane nam przez Microsoft potwierdza kompetencję, wiedzę i doświadczenie naszego zespołu w zakresie analityki w oparciu o chmurę Microsoft Azure.


— Jakub Hryciuk, Założyciel ONEX.GROUP / CENTRUMXP

Dodatkowo warto wspomnieć, że w ostatnim czasie do naszych odznaczeń Solution Designation dołączyły dwa nowe obszary. ONEX.GROUP posiada obecnie na swoim koncie aż 5 oznaczeń w obszarach:

    ✅ Data & AI (Azure)
    ✅ Digital & App Innovation (Azure)
    ✅ Infrastructure (Azure)
    ✅ Modern Work
    ✅ Security

Źródło: https://onexgroup.pl/

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia