Zapraszamy na bezpłatne warsztaty Copilot Studio in a Day

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty Copilot Studio in a Day

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 3/12/2024, 3:00 PM

Liczba odsłon: 426

Z dumą ogłaszamy, że jako pierwszy w Polsce Partner Microsoft nasza firma Onex Group, wydawca portalu CentrumXP, zorganizuje warsztaty Copilot Studio in a Day. 💪 Jest to kolejny obszar, z którego będziemy szkolić w ramach serii "In a Day".

Copilot in a Day to jednodniowe szkolenie, na którym przekażemy Wam skondensowaną wiedzę praktyczną o możliwościach platformy Copilot Studio. Szkolenie powstało z myślą o każdym, kto chce się nauczyć, jak tworzyć własne chatboty AI i wykorzystać sztuczną inteligencję, aby usprawnić obsługę klienta oraz procesy wewnątrz organizacji. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem biznesowym, czy programistą, podczas warsztatów nauczysz się, jak krok po kroku stworzyć własnego copilota i dopasować go do potrzeb twojej organizacji.

Dołącz do nas na warsztatach Copilot in a Day już 3 kwietnia i czerp wiedzę u źródła.

📆 Data: środa, 3 kwietnia 2024
⏰ Czas: 9.00-17.00
💻 Lokalizacja: online
📌 Ze względu na praktyczny charakter warsztatów liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!

Link do rejestracji na warsztaty 👉 https://msevents.microsoft.com/event?id=395292598

PS. Jeżeli nie możecie wziąć udziału w warsztatach, nic straconego! Pamiętajcie, że 20.03 organizujemy webinar na temat Copilot Studio, na który serdecznie zapraszamy. Link do rejestracji na webinar 👉 https://jak-stworzyc-wlasnego-copilota-bez-kodowania.gr8.com/

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia