To był tydzień z Microsoft #2

To był tydzień z Microsoft #2

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:47
09.02.2018
0 komentarzy
886 wyświetleń

Kolejny tydzień to jego kolejne podsumowanie. Tym razem lekko zaziębieni ale to nie problem, bo skutecznie rozgrzewają nas kolejne, fascynujące informacje ze świata Microsoft. W mijającym tygodniu na jaw wyszło kilka ciekawych faktów związanych między innymi z nowymi aktualizacjami systemu Windows 10 Redstone 4 i 5.

Tydzień z Microsoft

Jeśli chcecie się dowiedzieć co odkrył jeden z uczestników nowej edycji Bug Bash, co nowego przynoszą aktualizacje do Microsoft Teams i Planner oraz co będzie oferować nowa wersja Surface Laptop - zapraszamy do oglądania oraz subskrybowania naszego kanału YouTube!

W podsumowaniu wspominamy również o naszym wielkim teście przeglądarek, podczas którego sprawdziliśmy, która z nich najlepiej sobie radzi pod wieloma różnymi względami. Jak zawsze, następna garść nowości czekać na was będzie za tydzień, w piątek. Zapraszamy również do śledzenia nas na Instagramie oraz Twitterze - dzięki temu nic Wam nie umknie i dodatkowo będziecie mogli dosłownie zajrzeć za kurtynę i sprawdzić jak wygląda nasza praca.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor